Biedrības “Papardes zieds” nodarbības skolēniem

11.11.2022

pzgoogle.jpgKokneses pamatskolā – attīstības centrā 2022. gada 1. un 2. novembrī viesojās biedrības “Papardes zieds” pārstāvji, kuri piedāvā izglītojošas un informatīvās programmas un nodarbības dažādu vecuma grupu jauniešiem par seksuālo un reproduktīvo veselību, atkarību profilaksi un garīgo veselību.

Nodarbību laikā 7. – 9.klašu, arodklašu skolēniem bija iespēja saņemt atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem un nostiprināt zināšanas par tēmām “Pubertāte meitenēm”, “Pubertāte zēniem”, kā arī “Drošas attiecības”. Turpinājumā visu klašu izglītojamiem biedrības “Papardes zieds” pasniedzēji vadīja lekciju un aktivitātes par personīgo higiēnu, jo šī tēma ir svarīga visos vecumposmos un šīs iemaņas jāieaudzina jau no agras bērnības. Nodarbību laikā skolēni uzzināja un nostiprināja zināšanas par personīgas higiēnas ievērošanas nepieciešamību un to neievērošanas sekām.

Izglītojamie labprāt iesaistījās diskusijās ar pasniedzējiem, pauda savu viedokli, uzdeva  interesējošos jautājumus.

Paldies biedrībai “Papardes zieds” par sadarbību, jo tikai pilnvērtīga veselības izglītība palīdz jauniešiem izprast pārmaiņas ķermenī un emociju pasaulē.

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā