Dzimšanas dienas ballīte “Daudz laimes, jubilār!”

24.11.2021

20211124_dz_d_ballite_5.jpgSvētku gada garumā ir daudz, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir viņa dzimšanas diena.

2021.gada 24.novembra dienā, kad ikvienu iepriecināja uzsnigušais pirmais sniedziņš, 8. internāta grupas skolēni kopā ar savu skolotāju noorganizēja klases ietvaros mazu dzimšanas dienu ballīti rudens mēnešos dzimušajiem jubilāriem. Lai šajā dienā īpašs justos ikviens un svētki atšķirtos no ikdienas, skolēni īpaši izdekorēja svētku norises vietu – savu klases telpu, sarūpēja našķus, noformēja svētku galdu, sagatavoja sirsnīgus sveicienus jubilāriem un jautras aktivitātes pasākuma dalībniekiem.

Sveicot gaviļniekus – katram jubilāram savs pārsteigums un veltīts īpašs stāstījums. Dzimšanas dienas ballīti sirsnīgu un neaizmirstamu veidoja svētku kliņģeris ar svecītēm. Pēc kārumu baudīšanas, pasākuma dalībnieki kopīgi izkustējās rotaļās un dejās, bet aizraujošā spēle Twister, sasmīdināja gan pašus spēlētājus, gan skatītājus. Jautrā foto sesijā svētku dalībnieki iejutās dažādos tēlos.

Gaviļnieki un pārējie pasākuma dalībnieki atzina, ka šādi svētki veicina prieka sajūtu, kopā būšana veicina draudzīgākas attiecības klases kolektīvā un noorganizēt mazus svētkus ikdienā nav nemaz tik grūti, galvenais to darīt no visas sirds!

Skolotāja Daina Logina