Konkurss “Mans SKOLOTĀJS”

20.10.2020

20201015_konkurss_skolotajs_3.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolēniem no 2020. gada 26. septembra līdz 2020. gada 9. oktobrim  bija iespēja izpausties radoši un piedalīties Skolas – centra izsludinātajā konkursā “Mans SKOLOTĀJS”.

Konkursa uzdevums bija uzzīmēt savu skolotāju, kuru uzskata par labāko un uzrakstīt nelielu stāstījumu, ar ko šis pedagogs ir īpašs.

Konkursa dalībniekiem bija iespēja laimēt balvu – bezvadu austiņas gan sev,  gan savam skolotājam, kuru viņš uzzīmēja.

2020. gadā 15. oktobrī Skolas – centra skolēnu līnijā tika apbalvoti konkursa dalībnieki, kā arī skolotājas, kuras tika izvirzītas, kā labākas skolotājas. 1.vietu ieguva 9.klases audzēknis Elgars Striks, kurš par labāko atzina un uzzīmēja skolotāju Līgu Ziemeli.  Arī 2.kursa audzēkņa Elvja Anspoka darbs par skolotāju Lāsmu Gūti  žūrijai likās oriģināls un pelnījis balvu.  Abi skolnieki un viņu skolotājas ieguva savā īpašumā bezvadu austiņas. Visi pārējie konkursa dalībnieki un  nominācijai izvirzītie pedagogi saņēma atzinību par dalību konkursā.

Paldies visiem Skolas – centra audzēkņiem, kas piedalījās konkursā, iesniedza skaistus, radošus konkursa darbus un teica labus vārdus par saviem skolotājiem.

Jūlija Grase

direktores vietniece audzināšanas darbā