Ziemassvētku koncerts “Rūķis meklē ziemassvētku prieku” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

17.12.2021

titulbildezsstasts2021.jpgDecembra mēnesis mūs visus šogad pārsteidza ar baltām sniega pārslām, kas pārklāja zemi. Baltas kupenas, balta pasaule visapkārt! Un tā vien gribas, lai balta kļūst katra diena. Mūsu skoliņā internāta audzinātāji kopā ar bērniem uzbūra klasēs, gaiteņos, internāta istabiņās pasakainus brīnumus. Raugoties visā, gribas pieaicināt eņģelīti, lai prieku rastu ne tikai sev, bet arī visiem, kas apkārt.

Gaisā, kopā ar sniegpārsliņām, virpuļoja doma un radās stāsts. Stāsta fragmenti no Kristiānas Štrāles – Dreikas ludziņas “Ziemassvētku valstībā”, kas caurvijas ar priekšnesumiem. Koncertā piedalās teātra pulciņa dalībnieki, dejotāji un internāta grupu audzēkņi, kā arī vismazākie skoliņas audzēkņiem.

Katras grupas individuāli radītais stāsta fragments kļuva par daļiņu no kopējā virtuālā koncerta, tādejādi dāvājot vienotības un kopā būšanas prieku šajos sarežģītajos laikos, kad nevaram svētkus svinēt kopā pie lielās skolas egles.

Gribu novēlēt Jums jauku koncerta skatīšanos un teikt Jāņa Poruka vārdiem – es ticu, ka ir debesis, kur laimes bērni mīt, es ticu, ka ir brīnumi, kas necerēti nāk, es ticu, ka ir laimība, kas svētās liesmās mirdz!

Gribu teikt visiem lielu paldies par ieguldīto darbu, atbalstu un labiem vārdiem.

Lai svētki mums nes prieku, nākamais gads laimi, veselību mīlestību!

Agita Lindenberga

Internāta skolotāju jomas vadītāja