Dejojam kopā ar “Dancing Crystal”

24.02.2023

20230222dejosimkopa05.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra jaunieši aktīvi darbojas JSPA projektā “Nāc kopā, roku rokā!”, kura mērķis ir sabiedriski neaktīvu jauniešu ar ierobežotām iespējām integrēšana dažādās aktivitātēs. Tādēļ 22.februāra pēcpusdienā skolā viesojās Pļaviņu deju studijas “Dancing Crystal” divu grupu dejotāji savas skolotājas Tatjanas Zagorskas – Udaļcovas vadībā.

Hip – hop deju pasākumā "Silver Rabbit Dances!" skolēniem bija iespēja ne tikai vērot dejotāju priekšnesumus, ar kuriem viņi piedalās dažādos starptautiskos konkursos, bet arī pašiem iesaistīties un izmēģināt deju soļus, novērtēt savu dejotprasmi, jo pēc priekšnesumiem sekoja deju meistarklase, kuru vadīja atraktīvā  skolotāja. Kopējā dejošanā iesaistījās visi – gan ciemiņi no Pļaviņām, gan mūsu skolas skolēni, gan viņu skolotāji.

Pasākums noslēdzās ar interesantām sarunām pie karsta ābolu dzēriena, ekskursiju pa skolu un apņemšanos draudzību turpināt, dodoties ciemos vienam pie otra!

Inese Svence, Jūlija Grase

projekta “Nāc kopā, roku rokā!” koordinatores

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā