Eiropas Kvalitātes sertifikāti eTwinning projektiem

28.10.2021

etwinning_logo.jpgRudenīgā un vējainā 2021.gada 28.oktobra diena Kokneses pamatskolai – attīstības centram sākās ar brīnišķīgām ziņām un apsveikumiem no eTwinning Centrālā atbalsta dienesta par to, ka skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātiem par lielisko darbu eTwinning projektos “BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ & WE ARE STRONG TOGETHER” un “Bir de Böyle Dinle”. Tas nozīmē, ka mūsu darbs, mūsu skolēnu darbs un mūsu izglītības iestāde ir novērtēta visaugstākajā Eiropas līmenī un projekti tiks izrādīti īpašā Eiropas Portāla vietnē www.etwinning.net.

eTwinning projektā “BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ & WE ARE STRONG TOGETHER” skolēni kopā ar pedagogiem iesaistījās dažādās aktivitātēs – veidoja plakātus, kolāžas un apsveikumus, gatavoja roku lelles un iestudēja ludziņas. Realizējot projektu, tika sekmēta skolēnu ar speciālām vajadzībām iekļaušana sabiedrībā, veicināta viņu saziņa un sadarbība ar vienaudžiem, kā arī sniegta informācija un veidota pozitīva attieksme plašākai sabiedrībai par bērniem ar dažādiem attīstības traucējumiem. Darbošanās eTwinning projektā “Bir de Böyle Dinle” raisīja skolēnos interesi par grāmatām un veicināja pašizpausmes prasmju attīstīšanos, rosināja interesi par lasīšanu, izmantojot daudzveidīgas reproducēšanas metodes – IT rīkus, zīmēšanu smiltīs, lasīšanu kopā ar roku lellēm, aplicēšanu. Savukārt, pedagogiem tā bija iespēja pilnveidot IT prasmes un uzlabot svešvalodu zināšanas.

Paldies visiem projektu dalībniekiem – skolēniem Signei Kančai, Beātei Avotiņai, Sabīnei Jātniecei, Sintijai Trofimovai, Tomam Eduardam Kačkānam un skolotājām Inetai Gerasimovai, Sandrai Riekstiņai, Inesei Svencei, Aijai Kārkliņai un tiekamies nākamajos eTwinning projektos!

Inese Svence,

eTwinning koordinatore