Sadraudzības diena

24.03.2023

20230323sadraudzibasdiena01.jpgvalstsstarptautprogragentlogo.jpgvalstsjaunatnesprogrammalogo.jpgProjekta "Nāc kopā, roku rokā!" mērķis ir iepriekš neiesaistītu jauniešu, ar ierobežotām iespējām, integrēšana Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs un iesaistīt jauniešus līdzdarboties savas kopienas veidošanā.

Viena no projekta aktivitātēm bija pieredzes apmaiņas brauciens, ko īstenojām, braucot uz Madonas novada MFC "LOGS".

Taču, projekta laikā, kad uz Kokneses pamatskolu - attīstības centru jauniešu iniciatīvas "Silver Rabbit Dances" ietvaros uz skolu brauca hip hop deju grupas ar fantastisko vadītāju Tatjana Zagorska - Udaļcova, neformālās sarunās izveidojās draudzība un tapa plāns, ka jābrauc ciemoties arī pie Pļaviņu jauniešiem!

Tā nu šodien apmeklējām JIC "Ideja" un Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centru "Pepija"! Jaunieši iepazinās ar abiem centriem, novērtēja plašās, gaišās telpas un pieejamo aprīkojumu. Uzņēmām vienu tik tok deju video kopā ar "Crystal" deju grupām!
Draugi mūs uzņēma godam, sagādājot superīgāko pārsteigumu - hennas meistari, kas apgleznoja jauniešiem rokas! Kamēr vieni tika pie hennas zīmējumiem, citi spēlēja biljardu, gaisa hokeju vai baudīja uzkodas.

Liels paldies abām centru vadītājām Evitai Petenko un Tatjanai Zagorskai - Udaļcovai par sirsnīgo un silto uzņemšanu! Draudzību turpināsim arī citās aktivitātēs!

Ieva Ūtēna
Projekta "Nāc kopā, roku rokā!" koordinatore

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas programmas 2022. - 2024. gada finansējuma ietvaros

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  Projekts "Nāc kopā, roku rokā!" VP 2022/1-12