Attīstības centrs

Uzmanības centrā - lasītprasme

08.01.2024

erasmus-logo.jpgphoto-2024-01-08-15-53-38-1.jpgSkolēnu Ziemas brīvdienu laikā Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotāji papildināja savu profesionālo pedagoģisko kompetenci, piedaloties seminārā “Mūsdienīgas mācību metodes efektīvai valoddarbības prasmju apgūšanai un informāciju tehnoloģiju lietošanai”, kas notika 2024.gada 3.janvārī izglītības iestādē.

Gūstam pieredzi starptautiskā konferencē “Labā prakse autisma jomā 2023”

autisma-konference-foto-1.jpg

2023. gada 15. decembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi Inese Svence un Ineta Gerasimova devās uz Rīgu, lai Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedalītos starptautiskajā konferencē „Labā prakse autisma jomā 2023”. Šāda tikšanās ir palīgs un atbalsts ikvienam, kura ikdienas darbs ir saistīts ar bērniem ar speciālām vajadzībām, tā sniedz labās prakses piemērus ceļā uz daudzveidīgu un iekļaujošu sabiedrību, sniedzot idejas sarežģītu problēmsituāciju risinājumiem un savstarpējam atbalstam. Pasākumā klātienē piedalījās gandrīz 200 dalībnieku, bet attālināti – vairāk kā tūkstotis interesentu.

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā viesojas kolēģi no Saldus novada

15.12.2023

bilde11.jpgKad gaisā jūtama Ziemassvētku elpa un skolā smaržo pēc piparkūkām, Kokneses pamatskolu – attīstības centru apmeklēja Saldus novada izglītības iestāžu atbalsta personāls.

Mākslīgais intelekts iekļaujošā nākotnes sabiedrībā

08.12.2023

img0901.jpg2023.gada 8. decembrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Kristiāna Ancelāne un Svetlana Mateša apmeklēja konferenci “Mākslīgais intelekts un tehnoloģijas cilvēku ar invaliditāti dzīvē”.

Pedagogi papildina zināšanas Koknesē

06.12.2023

img-20231013-wa0002.jpgKatras iekļaujošas izglītības iestādes uzdevums ir organizēt tādu mācību procesu, kurā visi bērni darbojas kopīgā attīstošā vidē, tādējādi, novēršot šķēršļus, kas var radīt atstumtību. Būtiska loma izglītības procesa organizēšanā ir skolotājiem, atbalsta personālam un vecākiem ar atbilstošām zināšanām, kuri strādā kopā, lai izvēlētos visefektīvākos veidus kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā ikvienam bērnam.

"Dāvanas Ziemassvētkos"

05.12.2023

untitled.jpgKokneses pamatskolas - attīstības centra skolēni 2023. gada decembrī, dziedot, dejojot, sportojot, gatavojot svētku apsveikumus, piedalās starptautiskā festivālā "Present of Christmas" ("Dāvanas Ziemassvētkos"), ko organizē School Center for Inclusive Education "Horizont" no Rumānijas.

“Vecāku skoliņas” nodarbība “Lasīsim kopā!”

01.12.2023

vecsk2.jpgKaut gan aiz loga putināja, vējš grieza baltas sniega vērpetes, Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēnu vecākus tas nenobiedēja, lai ierastos uz “Vecāku skoliņas” nodarbību.