Kokneses pamatskolas - attīstības centra avīze "Pūralāde"

Tiek izdota kopš 1999. gada aprīļa

Lai izvēlētos avīzei vārdu, skolā tika rīkots konkurss. Izlases kārtībā tā ieguva nosaukumu "Pūralāde", kas simbolizē krātuvi visam, kas notiek mācību gada laikā. Skolas avīzes veidošanu uzsāka skolotāja Maruta Urga, iesaistot vecāko klašu skolēnus, un avīzi izdeva svētku reizēs.

Ar laiku avīzes nosaukumam tika pievienota skolas emblēma. Tā simbolizē Cilvēkbērna ilgas pēc sirds mīlestības, siltuma un gaismas. Skolas emblēmas veidošanā piedalījās skolēni, krāsu gammu palīdzot izvēlēties vizuālās mākslas skolotājai Veltai Zariņai.

2002. gada septembrī skolas informatīvo izdevuma veidošanas pienākumus pārņēma skolotāja Benita Meldriņa, iesaistot skolēnus, kuriem patīk darboties ar datoru. Informatīvais izdevums "Pūralāde" atainoja skolas aktivitātes un svarīgākos notikumus mācību gada ritumā - sporta un mākslinieciskās pašdarbības jomās.

2008. gada 1. septembrī skolas avīzes veidošanu un izdošanu uzsāk metodisko komisiju vadītāji.