Latvijas valsts svētku noskaņas skolā

17.11.2021

20211115105736.jpgPatriotisms, tēvzemes mīlestība ir būtiskas vērtības ikviena cilvēka dzīvē un apziņā.

Jau novembra sākumā svētku sajūtas ienākušas arī mūsu skolā - ar karodziņa piespraušanu pie apģērba, tematisku skolas telpu noformējumu, lukturīšos iedegtām svecītēm.

Radošā un mērķtiecīgā gaisotnē, gatavojoties Latvijas valsts dzimšanas dienai 1.- 9. c klases  skolēni, iesaistījās dažādās Latvijas tematikai veltītās aktivitātēs - gatavoja zīmējumus par Latvijas tēmu, košus apsveikumus, rokdarbus karoga krāsās, dažādas dekorācijas - sarkanbaltsarkanos karodziņus, virtenes, auseklīšus.

Svinīga rosīšanās bija pašā svētku dienā, kad tika klāts svētku pusdienu galds ar pašdarinātiem sarkanbaltsarkaniem dekoriem un svecēm karoga krāsās. Tas viss, lai valsts svētku svinības izdotos kā atmiņā paliekošs, emocionāls notikums.

Īpaši, patriotisma piepildīta svētku sajūta, nodrošinot, ieinteresējot ikviena bērna līdzdalību, sniedzot iespēju apliecināt savu radošumu, tika sniegta skolēniem, gatavojot video materiālu "Es latvietis, es latviete". Bērni darbiņā iesaistījās ļoti aktīvi - deklamēja, dejoja, dziedāja, vingroja, izveidoja digitālo salūtu. Šo materiālu saņēma "Glada Hudik" teātris Zviedrijā, projekta "Bērni nepiedzimst bez aizspriedumie" ietvaros.

Noskatoties izveidoto video materiālu, visiem liels prieks par skaisto rezultātu, prieks par sadarbību, par savu varēšanu.

Paldies skolēniem, pedagogiem par darbu ar mūsu īpašajiem bērniem, par atbalstu - radīt, darīt un izdarīt!

Daina Logina

skolotāja