Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/biblioteka/bernu_un_jauniesu_zurija_2018_noslegusies
Drukas datums: 22:37:24 23.04.2024

“Bērnu un jauniešu žūrija 2018” noslēgusies

05.04.2019

beate.jpgBibliotēkas lasītāji zina, ka parasti martā ar Lielajiem lasīšanas svētkiem noslēdzas Bērnu un jauniešu žūrijas ikgadējais darbs.

No mūsu skolas bibliotēkas lasītājiem žūrijas darbā iesaistījās 17 bērni, no kuriem 11 noslēdza savu eksperta darbu ar anketas aizpildīšanu un piedalīšanos lasīto grāmatu novērtēšanā. Kā pirmā ekspertes darbu pabeidza Beāte Avotiņa, tāpēc arī meitene devās uz Lielajiem lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā kopā ar Signi Kanču. Paldies par darbu arī pārējiem “Bērnu un jauniešu žūrijas 2018” ekspertiem: Everitai Ditai Avotiņai, Danekam Kutjko, Lienei Tetinai, Dainai Baranovskai, Dmitrijam Vitkevičam, Gabrielai Avotiņai, Megijai Krūzei, Līgai Baibai Osītei.

Katru gadu žūrijas eksperti saņem mazas balviņas no lasītveicināšanas programmas (šogad tas bija lineāls ar palielināmo stiklu) un skolas sarūpētu salduma balviņu. Paldies visiem, kuri lasīja! Lai nākošajā mācību gadā līdz Bērnu un jauniešu žūrijas finišam nonāk visi, kuri uzsāk startu! Lai veicas!

Bibliotekāre Aija Kārkliņa