Lai spēka nepietrūkst!

20.12.2022

zurija2022.jpg“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” tuvojas noslēgumam, tāpēc 14.decembra novakarē žūrijas eksperti pulcējās bibliotēkā uz pasākumu “Lai spēka nepietrūkst!”.

Šogad lasītveicināšanas programmā iesaistīto skolēnu skaits ir 22, kas ir vislielākais salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem. Pašreiz kopskaitā ir izlasītas 100 žūrijas grāmatas. Pieci eksperti ir izlasījuši nepieciešamo grāmatu skaitu un var aizpildīt vērtēšanas anketas. Lai skolēniem pietiktu spēka pabeigt darbu žūrijā, viņi saņēma veicināšanas balvu – mākslinieces Agijas Stakas veidoto krāsojamo kalendāru 2023. gadam. Kalendārā katrs varēja sameklēt savas un draugu vārda dienas, iekrāsot datumus, kas viņiem ir svarīgi, izkrāsot mēneša ilustrāciju krāsās, kādās vien vēlas.

Lai visiem “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” dalībniekiem pietiek spēka un izturības finišēt!

Aija Kārkliņa

bibliotekāre