Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/biblioteka/ziemassvetku_loterija_kokneses_pamatskolas_attistibas_centra_biblioteka
Drukas datums: 00:55:38 20.04.2024

Ziemassvētku loterija Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā

17.12.2020

velklozi.jpgTuvojoties Ziemassvētkiem, rūķi ir pastrādājuši arī Kokneses pamatskolas - attīstības centra bibliotēkā. Ir izaugušas eglītes, sapūstas sniega kupenas, lai ceļu uz bibliotēku atrastu Ziemassvētku prieks.

Beidzoties gadam, mēs izvērtējam izdarīto, priecājamies par sasniegto un izvirzām mērķus nākošajam gadam. Bibliotēka kalendārā gada beigās saka paldies saviem pieaugušajiem lasītājiem, jo čaklākos lasītājus skolēnus sveicam mācību gada beigās. 2020. gadā pārreģistrētie pieaugušie lasītāji, kuri ir lasījuši grāmatas vai žurnālus, lasījuši paši vai izņēmuši grāmatas saviem skolēniem, piedalījās Ziemassvētku loterija. No lasošās skolas  darbinieku saimes tika izlozēti trīs laimīgie, kuri saņēma veikala “Zvaigzne ABC” dāvanu kartes.  Izloze notika divu rūķu un foto objektīva klātienē, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus,  rūķis izvelka 3 laimīgās lozes. Laimīgo ložu īpašnieces ir: Lāsma Gūte, Inese Kleva un Sandra Paļčevska. Lai kolēģēm sirdij tīkams pirkums!

Paldies skolas lielajam rūķim – direktorei Anitai par radīto iespēju realizēt šo loteriju! Paldies rūķiem Elitai un Sandrai par atbalstu!

Bibliotēkas rūķis Aija