Domino “Dārzeņi’’

dominodarzenibilde.jpgDomino spēle "Dārzeņi"

Mācīšanās spēlējoties, pozitīva attieksme pret veicamo uzdevumu palīdz skolēniem vieglāk apgūt un atcerēties jaunas lietas. Ar domino spēles “Dārzeņi” palīdzību tiek trenēta atmiņa, nostiprinātas uzmanības un koncentrēšanās spējas, pilnveidota  skolēnu lasītprasme. Spēle paredzēta izglītojošo aktivitāšu dažādošanai, zināšanu par veselīgu uzturu nostiprināšanai sākumskolas skolēniem ar speciālām vajadzībām.

Izglītojošās domino spēles “Dārzeņi” komplektā ietilpst 1 nosaukuma un 17 spēles kartiņas ar dārzeņu attēliem un to nosaukumiem. Pamatnoteikumi ir tādi paši kā klasiskajai domino spēlei, tomēr katrs pedagogs tos var pielāgot atbilstoši mācību stundas uzdevumam un bērnu individuālajām spējām. Lai spēlētu šo spēli, vispirms tā ir jāizprintē un jāizgriež spēļu kartiņas pa nepārtrauktajām līnijām. To ieteicams ielaminēt, lai nodrošinātu ilgāku un veiksmīgāku lietošanu.

Domino spēli izveidoja:

Jolanta Rotkāja