Savvaļas dzīvnieki

22.11.2022

20221122savvalasdzivniekisvencebilde.jpgMācību materiāls tēmas "Savvaļas dzīvnieki" apguvei

Mācību materiālu dabas zinībās, tēmas "Savvaļas dzīvnieki" apguvei, sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Inese Svence.

Mācību materiāla mērķis – intereses radīšana par dabu un tajā notiekošajiem procesiem, zināšanu nostiprināšana par savvaļas dzīvniekiem un dabas ainavām, labvēlīgas attieksmes pret apkārtējo vidi veidošana.

Mācību materiāls "Savvaļas dzīvnieki" izmantojams pirmsskolā un sākumskolā mācību procesa dažādošanai, priekšstatu par dabu un tajā notiekošajiem procesiem pilnveidošanai, valodas, uzmanības un koncentrēšanās spēju attīstīšanai. Uzdevumus ir iespējams veikt dažādās grūtības pakāpēs, kas rosinās visus bērnus iesaistīties darba veikšanā un nodrošinās individuāli diferencētu pieeju.