02.02.2023

metodiskais-materials-1.jpgMetodiskais materiāls “Ieteikumi mācību procesa organizēšanā izglītojamiem ar speciālām vajadzībām”

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Lāsma Gūte un Maija Zeilāne metodisko materiālu “Ieteikumi mācību procesa organizēšanā izglītojamiem ar speciālām vajadzībām” veidoja, izmantojot  Erasmus+ projekta laikā apmeklēto kursu “Speciālās izglītības vajadzības un inovatīvas pieejas” materiālus un gūtās zināšanas.

Metodiskajā materiālā “Ieteikumi mācību procesa organizēšanā izglītojamiem ar speciālām vajadzībām” ir apkopoti ieteikumi, kuri palīdz pedagogam organizēt mācību procesu skolēniem ar autiskā spektra traucējumiem, dzirdes traucējumiem, redzes traucējumiem, kustību traucējumiem. Apkopotie ieteikumi palīdzēs nodrošināt kvalitatīvu un iekļaujošu mācību procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām.