Erasmus Dienas 2021. Skolotāju pieredze un piedzīvojumi Erasmus+ projektos

erasmusdays_logo_2021_lv_zils_aplis.jpg

TEACHERS’ EXPERIENCE AND ADVENTURES IN ERASMUS+ PROJECTS

Kokneses pamatskola – attīstības centrs jau trešo gadu izmanto iespēju un iesaistās Eiropas mēroga iniciatīvā #ErasmusDienas 2021, kas notiek no 14. līdz 16. oktobrim. Šajā laikā Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības sektoriem tiek aicināti organizēt dažādus pasākumus, stāstot par Eiropas vērtībām, ieguvumiem no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātiem.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs jau no 2016.gada ir veiksmīgi realizējis vairākus Erasmus+ projektus, kā rezultātā pedagogi ir pilnveidojuši profesionālo kompetenci, sekmējuši savas personības attīstību, guvuši vērtīgu starptautisku pieredzi skolēnu ar speciālām vajadzībām mācību procesa organizēšanā, sekmējuši skolēnu prasmi iegūtās zināšanas izmantot dažādās dzīves situācijās, veidojot izpratni par lietām un parādībām kopsakarībā. Dalība projektos ļāva mobilitāšu dalībniekiem formālās un neformālās sarunās iepazīt Eiropas izglītības sistēmu kopējās un atšķirīgās iezīmes, meklēt un atrast veidus, stratēģijas izglītības procesa dažādošanai.

Kokneses pamatskolas – attīstības centrs un Erasmus+ projektu dalībnieki ir atsaukušies šim uzaicinājumam un pasākuma ietvaros, ņemot vērā valstī ieviestos ierobežojumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai, ir izveidojuši virtuālu ekspozīciju – izstādi “Skolotāju pieredze un piedzīvojumi Erasmus+ projektos”, lai stāstītu par saviem tiešajiem un netiešajiem ieguvumiem, gan to ietekmi uz izglītības iestādi kopumā. Tā ir starptautiska pieredze, jauni iespaidi par izglītības sistēmu citās Eiropas valstīs, tie ir kontakti, tās ir zināšanas, kas noderēs tālākajā profesionālajā darbībā. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums… Laipni aicinām apmeklēt mūsu izstādi!
#ErasmusDienas2021
#ErasmusDays2021