Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/erasmus_2018/projekts_erasmus_2018_pedagogu_profesionalo_prasmju_pilnveidosana_musdienigai_izglitibai
Drukas datums: 20:01:16 25.04.2024

Projekts ERASMUS + 2018 “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”

erasmus_logo.jpgProjekts: “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”

Projekta Nr. : 2018-1-LV01-KA101-046912

Projekta īstenošanas laiks: no 2018.gada 03.septembra līdz 2019.gada 02.septembrim

Projekta mērķi.

Attīstīt sadarbību ar ārvalstu izglītības iestādēm, veicināt izglītības procesa internacionalizāciju un modernizāciju, sekmēt pedagoģiskā personāla un vadības profesionālo kompetenču pilnveidi, uzlabot pedagogu metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālām vajadzībām izglītošanā.

Projekta sagaidāmie rezultāti.

Projekta " Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai " laikā pedagoģiskais personāls un skolas - centra vadība pilnveidos profesionālās kompetences, papildinās zināšanas par informāciju komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu mācību procesa organizēšanā, uzlabos un dažādos metodiskās zināšanas un prasmes skolēnu ar speciālajām vajadzībām izglītošanā. Dalība projektā un mobilitāšu aktivitātēs palīdzēs arī mācību iestādei sasniegt izvirzītos uzdevumus – nodrošināt kvalitatīvu uz kompetencēm balstītu izglītību skolēniem ar īpašām vajadzībām. Dalībnieku iegūtās zināšanas, kompetences un prasmes sniegs pozitīvu ieguldījumu izglītības iestādes darbā, un veicinās ilgstoša, kvalitatīva mācību procesa organizāciju nākotnē.

Projekta kontaktpersona: Ineta Gerasimova, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra metodiķe