Projekts ERASMUS + 2019 "Lietpratīgs skolotājs mūsdienīgā skolā"

erasmus_logo.jpg

Projekts: “Lietpratīgs skolotājs mūsdienīgā vidē”

Projekta Nr.: 2019-1-LV01-KA101-060121

Projekta īstenošanas laiks: no 2019.gada 01.decembra līdz 2021.gada 30.novembrim

Projekta mērķi.

Jaunu zināšanu un Eiropas pieredzes apgūšana mūsdienīga izglītības procesa nodrošināšanai un mācību kvalitātes uzlabošanai, sekmējot kvalitatīva, moderna, efektīva un inovatīva izglītības procesa nodrošināšanu Kokneses pamatskolā – attīstības centrā.

Projekta sagaidāmie rezultāti.

Projekta “Lietpratīgs skolotājs mūsdienīgā vidē” laikā pedagoģiskais personāls papildinās un uzlabos dalībnieku zināšanas par efektīvu stratēģiju un produktīvas mācīšanās vides veidošanu skolēniem ar speciālām vajadzībām, nostiprinās un uzlabos prasmes efektīvā klasvadībā – tehnikā, stratēģijās un metodēs, dalībnieki gūs jaunas zināšanas inovatīvu un modernu mācību metožu, metodisko paņēmienu, darba organizācijas formu pielietošanai iekļaujošam darbam klasē, uzlabos svešvalodu zināšanas un komunikāciju prasmes, padziļinās izpratni par izglītības sistēmām Eiropā, sekmēs sadarbību ar Eiropas izglītības iestādēm inovāciju, pieredzes un labās prakses apmaiņas veicināšanai.

Projekta kontaktpersona: Ineta Gerasimova, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra metodiķe

Kedaiņu speciālā skola (Lietuva) kedainiusm.lt

Kokneses pamatskola - attīstības centrs NORDPLUS 2019 : Kokneses pamatskola - attīstības centrs (koknesespamatskolaac.lv)