Skolotāju un skolēnu attiecību modeļi

07.02.2022

lv_v_lidzfinanse_eiropas_savieniba_pos.jpgMetodiskais materiāls "Skolotāju un skolēnu attiecību modeļi"

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Zaiga Krēsliņa un Aija Kārkliņa metodisko materiālu ir izveidojušas, izmantojot Erasmus+2019 projekta “Lietpratīgs skolotājs mūsdienīgā skolā” kursos “Efective classroom management – Techniques, methodologies and disciplinary strategies” gūtās zināšanas, kuras būs noderīgas veidojot efektīvu klases vadību un tās stratēģiju izstrādi, sekmējot pozitīvas skolotāju – skolēnu attiecības izglītības procesā.

Metodiskajā materiālā “Skolotāju un skolēnu attiecību modeļi” ir apkopota informācija par uzvedības modeļiem, kas raksturo pedagogu un skolnieku attiecības, savstarpējās komunikācijas prasmes, skolotāju mācīšanas stilu, izmantotās mācību metodes. Metodiskais materiāls ļauj katram pedagogam izvērtēt savu profesionālo kompetenci, lai veicinātu pozitīvu saskarsmi starp skolotāju un skolnieku, nodrošinot mūsdienīgu izglītības procesu, uzlabojot mācību kvalitāti.