Projekts ERASMUS + 2020 "Kopā mēs varam un darām"

erasmus__kiac.jpg

Projekts: "Kopā mēs varam un darām"

Projekta Nr.: 2020-1-LV01-KA101-077180

Projekta īstenošanas laiks: no 2020.gada 1.septembra līdz 2021.gada 31.augustam

Projekta partneri:

• Project management Spain Erasmus plus, S.L.U.(Spānija)
  • Areadne OE (Grieķija)
  • Ustanova za obrazovanje odraslih Maksima (Horvātija)
  • Oloklirosi single member private company (Grieķija)

Projekta mērķis:

Pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveide – modernu mācību metožu apguve, preventīvo pasākumu organizēšana priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšanai, svešvalodu zināšanu paaugstināšana, ārvalstu pieredzes gūšana.

Projekta sagaidāmie rezultāti:

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši pārmaiņām mūsdienu izglītības sistēmā sniegs ilgstošu ietekmi uz izglītības iestādes darbības kvalitāti, uzlabos mācību procesa organizēšanu atbilstoši jaunajam mācību saturam, sekmēs izglītības iegūšanu un mācību pārtraukšanas risku mazināšanu, uzlabos skolas kā attīstības centra darbību, nododot ārvalstu pieredzi Zemgales reģiona un Latvijas pedagogiem, organizējot izglītojoša satura pasākumus.

Projekta koordinatore:  Ineta Gerasimova, Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiķe