E-Twinning projekta “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” aktivitātes

28.03.2022

etwinning_logo.jpgtauste.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” un “Pienenīte” ar skolotājām turpina dalību projektā “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” un veiksmīgi īstenoti pirmie projektā paredzētie uzdevumi.

Bērni ar skolotāju palīdzību izveidoja “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” projekta logo un izdomāja saukli. Ar izveidoto logo iepazīstinājām citus dalībnieks virtuāli Zoom platformā. Katram projekta dalībniekam bija iespēja Padlet vietnē veikt balsojum, lai noteiktu, kuras iestādes logo simbolizēs šo projektu.

Piedaloties nākamā uzdevuma izpildē, bērni iepazinās ar dažādu tekstūru materiāliem, kurus var izmantot veidojot sensoros taustes etalonus. Skolotāju vadībā, bērni veidoja dažādus taustes attīstīšos etalonus, kurus nosūtīja jaunajiem draugiem PII “Ķipariem” Jelgavā. Arī mēs saņēmām pārsteiguma kasti no Rēzeknes PII “Namiņš”.

Turpinot izzināt sajūtu pasauli, bērni izpētīja dažādas smaržas. Tika organizēta “Aromātu izstāde”, tiešsaistē Zoom platformā bija iespēja piedalīties un vērot nodarbību par smaržām. Katra nodarbība bija īpaša, jo skolotāju iztēlēm robežu nav.

Kokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas skolotājas turpinās iesaistīties projekta “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” aktivitātēs un ar rezultātiem iepazīstinās arī Jūs.

Maija Zeilāne

skolotāja

ETwinning projekta “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” koordinatore Kokneses pamatskolā - attīstības centrā