Laime ir ar mums

03.05.2022

logo_laime_etwinning.jpg Kokneses pamatskola – attīstības centrs 2021./2022.mācību gadā turpina aktīvu dalību eTwinning projektos, lai sekmētu sadarbību ar skolām ārvalstīs, gūtu jaunu pieredzi mūsdienīgu pieeju izglītībā nodrošināšanai, pilnveidotu komunikācijas prasmes un svešvalodu zināšanas, kā arī veicinātu skolotāju un skolēnu prasmju pilnveidi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Laime ir viena no daudzajām emocijām, un tā ir saistīta ar piepildījuma sajūtu un prieku. Laime ir atkarīga ne tikai no tā, ko cilvēks var sasniegt, bet arī no mazajām ikdienas lietām, kas rodas kā niecīgi izaicinājumi un padara cilvēku vairāk vai mazāk laimīgu. Mēs visi vēlamies redzēt mūsu bērnus gudrus, pašapzinīgus un veiksmīgus, lai viņi būtu laimīgi un spētu darīt laimīgus arī citus. Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni un pedagogi kopā ar partneriem no Turcijas, Rumānijas, Gruzijas un Azerbaidžānas, piedaloties eTwinning projektā “Happiness is with us/Laime ir ar mums”, iepazīs jēdzienu “laime”, attīstīs optimistisko domāšanu, mācīsies justies labi, pilnveidos interaktīvo tehnoloģiju lietošanas un savstarpējās komunikācijas prasmes. Praktiski darbojoties, izmantojot daudzveidīgas reproducēšanas metodes un paņēmienus, zīmējot, spēlējot spēles, sacerot dziesmas, veidojot videofilmas skolēni varēs paust un pilnveidot savu izpratni par to, kas ir laime tās visdažādākajās izpausmēs.

Ineta Gerasimova, Inese Svence,

projekta koordinatores