“Lasi, klausies, stāsti!”

etwinning_logo.jpg

lasi_klausies_stasti.jpg
             Bir de Böyle Dinle

Skolēniem ar speciālām vajadzībām lasītprasmes apguve un lasītā teksta izpratne sagādā lielas grūtības. eTwinning projektā “Lasi, klausies, stāsti!” dalībnieki no Turcijas, Latvijas, Rumānijas, Albānijas un Tunisijas, izmantojot daudzveidīgas metodes un paņēmienus, veicinās bērnos interesi par grāmatām un lasīšanas procesu.

Patstāvīgas lasīšanas prasmes un lasīšana ar izpratni ir īpaši svarīga mūsdienu epidemioloģiskajā situācijā, kad mācības daudzās valstīs un skolās notiek attālināti. Projekta laikā centīsimies veicināt bērnu interesi par lasīšanu, mācīsim izvēlēties grāmatu atbilstoši interesēm, kā arī secīgi pastāstīt par izlasīto dažādos veidos, izmantojot daudzveidīgas reproducēšanas metodes – IT rīkus, zīmējumus, aplikācijas u.c.

Projekts “Lasi, klausies, stāsti!” veidos skolēnos mīlestību, raisīs interesi par grāmatām un veicinās pašizpausmes prasmju attīstīšanos.

Ineta Gerasimova, Inese Svence,

projekta koordinatores