Skaties, vērtē, iesaki!

10.04.2024

skatiesverteiesaki10042024.jpgKokneses pamatskolas - attīstība centra bibliotēkā šī gada 8. un 9. aprīlī skolēni un pedagogi iepazinās ar jaunākajām iepirktajām grāmatām.

Pavasara darbi

04.04.2024

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pirmsskolas grupiņas "Bērziņš" izglītojamiem marta mēnesis pagāja aktīvā darbībā, kurā veica daudzus pavasarīgus uzdevumus, tajā skaitā stādīja sīpolus, vēroja kā izaug lociņi un no tiem pagatavoja lociņu sviestmaizītes. Pienāca Lieldienas un bērni izgatavoja "ziepju"  olas ar kurām iepriecināja paši sevi un vecākus!

Bibliotēkas pasākumi 2024. gada aprīlī

aprilis.jpgGrāmatu izstādes:

• “2. aprīlis – Starptautiskā bērnu grāmatu diena” (02.- 30.04.2024.)
  • “Skaties, vērtē, iesaki!” (08., 09. 04.2024.)

“Vecāku skoliņas” nodarbībā tiekamies ar tehnisko ortopēdu

27.03.2024

20240326vecakuskolinasvence.jpgCilvēka ķermenis ir radīts kustībām, tādēļ, jo vairāk laika veltīsim gan savām, gan bērnu fiziskajām aktivitātēmjo lielāks būs ieguvums veselībai un vispārējai attīstībai. Tomēr pēdējo gadu pētījumi medicīnā parāda, ka arvien biežāk bērniem jau agrā vecumā parādās stājas, gaitas un mugurkaula problēmas. Lai to novērstu, svarīga ir ergonomiski pareizi iekārtota vide, pietiekamas fiziskās aktivitātes un, ja nepieciešams, arī dažādu speciālistu apmeklēšana, veselības stāvokļa izvērtēšana un ieteikumu ievērošana.

Seminārs “Uzvedības problēmu risināšanas iespējas izglītības iestādē” Ļaudonas pamatskolā

25.03.2024

laudona1.jpgViena no grūtāk risināmām problēmām mācību un audzināšanas procesā  ir neatbilstošas izglītojamo uzvedības klātbūtne. Uzvedības radītās problēmas ietekmē gan pedagoga darbības kvalitāti, gan bērnu mācību sasniegumu rezultātus. Risinot problēmas, būtiski ir saprast, ka palīdzība ir nepieciešama gan tam, kuram ir uzvedības traucējumi, gan tam, pret kuru uzvedības negatīvās izpausmes tiek vērstas.

Starptautiska pieredze skolotāju mācību kursos Grieķijā/Piraeus

25.03.2024

whatsapp-image-2024-03-25-at-14-52-39.jpgerasmus-logo.jpgNo 2024.gada 11.marta līdz 16.martam Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas Anika Vaivade, Inese Krastiņa un Nellija Bāliņa kopā ar dalībniekiem no Rumānijas un Spānijas piedalījās Erasmus+ projekta mācībās “Advanced Innovative Learning Methods” (Uzlabotas inovatīvas mācību metodes) zinošu un atraktīvu lektoru Irene Gkotsi un Jean Glover vadībā. Katras valsts komanda iepazīstināja  dalībniekus ar sevi, savu darbu, hobiju, kā arī prezentēja savu skolu un valsti.