Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/attalinato_macibu_darbnica_pie_lieldienu_zaka_kokneses_pamatskola__attistibas_centra
Drukas datums: 22:03:45 28.03.2024

Attālināto mācību darbnīca pie Lieldienu zaķa Kokneses pamatskolā – attīstības centrā!

03.04.2020

sveiciens_3_4_ned.jpgPirmās divas nedēļas mācot un mācoties attālināti ir paskrējušas vēja spārniem. Strauji tuvojas Lieldienas – pavasara saulgriežu svētki. Kokneses pamatskolā – attīstības centrā Lieldienu zaķis ar saviem palīgiem jau rosās – top “Smart box” jeb “Gudrās kastes” un mācību materiālu mapes trešajai un ceturtajai attālināto mācību nedēļai.

Izglītojamiem tiek sarūpēti bagātīgi izglītojošie materiāli, lai radoši var darboties divas nedēļas, kā arī mazi jauki pārsteigumi Lieldienu svinībām un lietderīgām brīvā laika aktivitātēm. Skolas – centra Lieldienu zaķis ar savu radošo komandu aicina atcerēties arī sentēvu tradīcijas un šo svētdien 05.04. – Pūpolsvētdienā maigi ar pūpoliem noglāstīt savus mīļos tuviniekus, visiem vēlot “Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks!”. Ticējums vēsta, ka pēriens ar pūpolzariem pasargā no visām slimībām un cilvēki ir veseli un laimīgi!

Ko Lieldienu zaķis sarūpējis?!

Priecīgas Lieldienas un radošu darbošanos vēlot – Kokneses pamatskolas – attīstības centra kolektīvs!

#māciesmājās #paliecmājās #svētkimājās #Lieldienas