Bērnu un jauniešu žūrija 2019

20.02.2020

bernu_zurija2019.jpg            Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkas lasītāji nu jau septīto gadu iesaistījās LNB rīkotajā lasītveicināšanas programmā “Bērnu un jauniešu žūrija 2019”. Sākotnēji žūrijas darbu uzsāka 27 lasītāji, bet ekspertu anketas varēja aizpildīt tikai 17 eksperti. Finišu nesasniedza vecāko klašu skolēni, kuri nevarēja izlasīt vairāk par vienu vai divām žūrijas grāmatām.

Pēc aizpildītajām ekspertu anketām, mūsu skolā visvairāk bija patikusi Einata Carfati grāmata “Kaimiņi”, kas mūsu lasītājiem bija likusi aizdomāties par savu māju kaimiņiem, iepazīt tos. Otrajā vietā mūsu eksperti ierindoja Sergeja Timofejeva grāmatu “Pasaka par bruņinieku, kuram sāpēja zobi”. Šī grāmata bija rosinājusi katram aizdomāties par zobu higiēnu, par veselīga uztura nozīmi cilvēka dzīvē.

“Bērnu un jauniešu žūrijas 2019” noslēgumā lasītveicināšanas programmas sarūpētos atslēgu piekariņus un skolas salduma balviņas par dalību žūrijas darbā saņēma: Beāte Avotiņa, kura pirmā aizpildīja ekspertu anketu, Daneks Kutjko, Signe Kanča, Everita Dita Avotiņa, Gabriela Avotiņa, Sabīne Jātniece, Ņikita Blakunovs, Raitis Circenis, Kristers Aļļis, Maksimiliāns Sivačenko, Liene Tetina, Nauris Sosnors, Deniss Sviridovs, Daneks Auzāns, Līga Baiba Osīte, Mareks Sviridovs, Adrians Aksels Borozinskis.

Paldies visiem ekspertiem par darbu!

Bibliotekāre Aija Kārkliņa