Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/daliba_lva_konkursa_zeltmatite_un_tris_laci
Drukas datums: 23:25:31 18.04.2024

Dalība LVA konkursā "Zeltmatīte un trīs lāči"

20201105_104614.jpg

Kokneses pamatskolas – attīstības centra 1. – 2. klases skolēni piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā “Zeltmatīte un 3 lāči”.

Skolēni ļoti uzmanīgi noskatījās animācijas filmas “Zeltmatīte un 3 lāči” vārdnīcu, iepazinās ar pasakas varoņiem un ar interesi veica piecus uzdevumus. Turpinājumā skolotāja lasīja priekšā visu pasaku, bērni krāsoja sižeta attēlus un kārtoja pareizā secībā.

Patiesu prieku bērniem sagāgāja LVA sarūpētās balvas – divas valodas spēles “Atver pasauli!” un spēle “Atceries šos 5 trakos vārdus”. Šīs spēles ir vērtīgs valodas mācību materiāls. Ar to palīdzību skolēni rotaļu veidā varēs pilnveidot vārddarināšanas prasmes, nostiprināt apgūto vārdu krājumu un attīstīt raksturošanas prasmes, kā arī lietderīgi un jautri pavadīt brīvo laiku un atpūsties.

Skolotāja Jolanta Rotkāja