Filma “Ziemassvētki Džungļos”

01.02.2023

ziemassvetki-dzunglos-plakats01.jpglogoskolassoma.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra izglītojamiem programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros bija iespēja izbaudīt kino vakaru, noskatoties ģimenes piedzīvojumu filmu “Ziemassvētki džungļos”.

Filma “Ziemassvētki džungļos” uzņemta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa gandrīz divus mēnešus pavadīja eksotiskajā Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas. Stāsts par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz savdabīgu valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits!

Skatītāji kopā ar filmas varoņiem pabija bīstamā un aizraujošā piedzīvojumā.