“I am sensitive” (“Es esmu iejūtīgs”)

28.03.2023

etwining1.jpgetwinning_logo.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi piedalās eTwinning projektos, kuros darbojas kopā ar uzņēmīgiem, radošiem un mūsdienīgi domājošiem pedagogiem no ārvalstīm, nodrošinot 21.gadsimta prasībām atbilstošu izglītību. eTwinning ir Eiropas skolu sadarbības tīkls, daļa no Erasmus+ projektiem, kuru mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolēnu un pedagogu prasmju pilnveidi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

Arī 2022./2023.mācību gadā mūsu izglītības iestāde turpina aktīvu dalību eTwinning, lai sekmētu sadarbību ar skolām ārvalstīs, pilnveidotu komunikācijas prasmes un svešvalodu zināšanas. Skolēni kopā ar skolotājām D.Ūdri, L.Stepēnu, D.Loginu, M.Zeilāni, I.Džiguni un G.Dambi ir iesaistījušies projektā “I am sensitive” (“Es esmu iejūtīgs”), lai kopā ar partneriem no Turcijas, Grieķijas, Horvātijas, Spānijas, Portugāles, Lietuvas un Rumānijas darbotos kopā un veicinātu bērnos izpratni par vides aizsardzības un uzkopšanas nepieciešamību, sekmētu empātijas spēju attīstīšanu, rosinātu meklēt risinājumus daudzveidīgajām problēmām, mācītos pildīt pienākumus pret ģimeni un sabiedrību. Piedaloties projektā, skolas komanda veidos sejas maskas no atkritumiem, sēs un stādīs, locīs origami, liks tangramu, gatavos putnu barotavas,  mācīsies saprast cilvēkus ar invaliditāti, gleznos, veidos video filmiņas un plakātus par nepieciešamību taupīt pārtikas produktus un ūdeni.

Inese Svence

projekta koordinatore