Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/izlaidumu_laiks_kokneses_pamatskola__attistibas_centra
Drukas datums: 01:32:55 26.04.2024

Izlaidumu laiks Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

15.06.2020

izlaidums_2020.jpg

“Tev ir simtiem iespēju šodien nezināmās virsotnēs kāpt,

dzīves ziedošās galotnēs, kuras liek pēc zvaigžņotām debesīm slāpt.

Tev ir simtiem iespēju šodien mainot pasauli,

avotam būt savu gaitu kurš neraksta smiltīs,

bet prot gaismas dzintaru gūt.

Tev ir simtiem iespēju šodien savas nākotnes durvis vērt,

var aiz kurām lāsi pa lāsei savu laimi un likteni svērt.”

Jūnijs – brīnišķīgais izlaidumu laiks. Tas ir īpašs un tomēr arī skumjš brīdis. Saņemtie diplomi, ziedi un labie vārdi raisa gan prieku par labi padarītu darbu, gan arī skumjas par to, ka kāds nozīmīgs posms cilvēka dzīvē ir noslēdzies.

Panākumus un labu ceļavēju divpadsmit pamatskolas un četriem arodklases absolventiem vēlēja audzinātāji – Anna Vingrovska, Gunta Grieķere, Svetlana Gžibovska, Līga Ziemele, Malda Sokolovska, Dace Ūdre.

Lai piepildās kvēlākie sapņi un nākotnes ieceres, lai laime, neizsīkstošs dzīvesprieks un veiksme vienmēr stāv blakus!

Paldies Kokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogiem, darbiniekiem, skolēniem un viņu vecākiem par sirdsdegsmi un paveikto šajā mācību gadā!