Kokneses pamatskola – attīstības centrs saņem VIAA izcilības balvu “Spārni 2022”

12.12.2022

img-20221209-wa0004.jpgErasmus+ projektu atbilstības programmas 2021 – 2027 horizontālajām prioritātēm sekmēšanai, augstas kvalitātes projektu izstrādes un ieviešanas popularizēšanai, projektu vadītāju darba ieguldījuma novērtēšanai, pieredzes apmaiņas, mobilitāšu un starptautisko sadarbību veicināšanai, Valsts izglītības attīstības aģentūra pirmo reizi izsludināja projektu kvalitātes konkursu “SPĀRNI 2022”.

Balvu pasniegšanas ceremonijā 2022.gada 9.decembrī Rīgā, H2O 6 centra Lielajā zālē, kurā tika godināti labākie Erasmus+ projektu īstenotāji, tika pārstāvēts arī Aizkraukles novads. Nominācijā atbilstoši horizontālajai prioritātei “Iekļaušana un daudzveidība” izcilības balvu “SPĀRNI 2022” par starptautiskas pieredzes apmaiņu, kvalitatīvu projektu izstrādi, to veiksmīgu īstenošanu saņēma Kokneses pamatskola – attīstības centrs.

Mūsdienīgas skolas mērķis ir attīstīt ikviena skolēna spēju mācīties, domāt un darboties, tādēļ skolotājam jābūt profesionāli kompetentam, lai skolēnam sniegtu nevis gatavas zināšanas, bet mācītu un motivētu mācīties. Skolai kā iekļaujošai izglītības iestādei, kurā mācās skolēni ar speciālām vajadzībām jānodrošina atbalsts, mācību procesa centrā jāizvirza skolēns un viņa individuālās spējas. Erasmus+ projekti ir brīnišķīga iespēja, kura sniedz pedagogiem starptautisku pieredzi un zināšanas inovatīvu mācību metožu pielietošanā, tie sekmē pedagogu personības, pozitīvas domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšanu, izglītības iestādes mērķu sasniegšanu.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs ir gandarīts par sava darba novērtējumu un saka paldies Izglītības un zinātnes ministrijai, Valsts izglītības attīstības aģentūrai un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai, kuras nodrošina Erasmus+ programmas ieviešanu un īstenošanu Latvijā.

Inese Svence

direktores vietniece metodiskajā darbā