Kokneses pamatskolas – attīstības centra dalība Eiropas eksāmenā

15.05.2023

20230509100248.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni ir vieni no Eiropas eksāmena rekorda uzstādīšanas dalībniekiem. Visu maija mēnesi skolēni ieguva informāciju par Eiropas savienības dalībvalstīm un Latviju. Iepazināmies ar Eiropas savienības izstrādātajiem materiāliem – plakātiem par Eiropas savienību.

Konkursā “Uzmini dāvanas kopā ar vecmāmiņu” piedalījās 102 dalībnieki no visas Latvijas, šai konkursā piedalījās arī mūsu skolas 1.c klases skolēni, kuri saņēma pārsteiguma balvu.

8. maijā, pēc Eiropas savienības eksāmena nokārtošanas, skolotāja Dace Ūdre skolēnus iepazīstināja ar konkursā “Uzmini dāvanas kopā ar vecmāmiņu” iegūtajām spēlēm, kuras varam spēlēt brīvajos brīžos. Paldies skolotājai Dacei par skolēnu iesaistīšanu jaunu zināšanu ieguvē.

Arī turpmāk sekmēsim skolēnu izpratni par Eiropas savienību un Latviju kā daļu no tās.

Maija Zeilāne

skolotāja