Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/konkurss_es_protu_gliti_rakstit
Drukas datums: 00:06:16 29.03.2024

Konkurss “Es protu glīti rakstīt!”

20201116_20_valodas_nedela_kolaza.jpg

Valodas un mākslas mācību priekšmeta mēneša ietvaros 2020.gadā no 16.11 līdz 20.11 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika valodu nedēļa, kuras laikā skolēni piedalījās konkursā “Es protu glīti rakstīt!”.

Skolēni savus darbus rakstīja uz iepriekš sagatavotām ar Latvju zīmēm rotātām lapām. Visi skolēni centās pārrakstīt tekstus glīti, bez kļūdām, svītrojumiem gan latviešu, gan angļu valodā. Glītrakstīšanas darbus bija iespēja papildināt arī ar vizuāliem elementiem.

Konkursā tika iesniegti 39 skolēnu darbi, kurus varēja aplūkot un novērtēt Skolas – centra bibliotēkā. Uzvarētāji tika noskaidroti pedagogu balsojumā.

Apsveicam uzvarētājus:

1. vieta - Beāte Avotiņa
  2. vieta – Sabīne Jātniece
  3. vieta - Santa Mitrovska

J.Rotkāja

Valodas un mākslas metodiskās komisijas vadītāja