Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/labo_darbu_nedela_kokneses_pamatskola__attistibas_centra
Drukas datums: 14:13:45 29.03.2024

Labo darbu nedēļa Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

21.10.2020

logo_labo_darbu_nedela.jpgKā katru gadu, arī šogad Kokneses pamatskolas - attīstības centra skolēni piedalījās "Labo darbu nedēļā 2020". Tā jau kļuvusi par tradīciju. Visi kopā domājām, kādus labus darbiņus paveikt.

Šogad skolas dārzā liela ābolu raža. Vecāko klašu skolēni iesaistījās ābolu lasīšanā. Darbiņš nebija no vieglajiem, bet skolēni strādāja komandā, savstarpēji viens otram palīdzēja, sniedza uzmundrinājumu un procesā pārliecinājās, ka darbs, kurš likās liels un smags, izrādījās paveicams un sagādāja prieku. Skolēni lepojās ar savu veikumu – astoņiem pielasītajiem ābolu maisiem. Tie tagad ceļos uz pārstrādi, lai pārtaptu veselīgā sulā, ar ko veldzēties ziemas mēnešos.

Rudens mūs ne tikai priecē ar savu krāsu bagātību, bet arī pieprasa papildus rūpes teritorijas sakopšanā. Jaunāko klašu skolēni nolēma sakopt Skolas – centra teritoriju, savācot nobirušās lapas un aizvedot tās uz komposta kaudzi. Darbs sagādāja tikpat raibas un pozitīvas emocijas, kā koku lapas. Skolas – centra apkārtne ieguva tīrāku, sakoptāku skatu.

Labo darbu nedēļas ietvaros Kokneses pamatskolas – attīstības centra audzēkņi piedalījās Profesora Grauda programmā "Putras diena 2020", kura bija veltīta Labajiem darbiem un meklēja savu Superputras varoni.

Kopīgai paveiktais darbs sniedza gandarījumu, palielināja pārliecību par saviem spēkiem un nostiprināja skolnieku savstarpējās attiecības.

Aicinām arī citus ieguldīt savu brīvo laiku, darot labus darbus ikdienā! Labais vairo labo!

#ProfesorsGrauds #PutrasProgramma  #LaboDarbuNedēļa  #SuperPutra

Maija Zeilāne