Latvijas Speciālās Olimpiādes futbola sacensības Rīgā

19.04.2023

20230413lsofutbols02.jpg2023.gada 13. aprīlī seši Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni devās uz Rīgu, lai piedalītos cerību (59. pr.) turnīrā futbolā. Komandā sastāvā bija – Daniils Sviridovs un Kurts Riekstiņš (uzbrucēji), Adrians Borozinskis un Everts Štāls (aizsargi), Mihails Prilepiševs (vārtsargs), Sintija Trofimova (rezervists).

Visas turnīra spēles bija ļoti spraigas. Mūsu komandas vārtsargs M.Prilepiševs 4 spēlēs neielaida nevienus vārtus! Jāuzslavē arī aizsargi, kuri neļāva pretiniekiem tuvoties mūsu vārtiem. Bet nav uzvaras, ja nevari iesist bumbu pretinieku vārtos. Turnīra labākais uzbrucējs bija D.Sviridovs, kurš pārsteidza pretinieku vārtsargus 4 reizes, savukārt, K.Riekstiņš veica labas saspēles un guva vienus vārtus. S.Trofimova ļoti drosmīgi nospēlēja, ļaujot  atpūsties mūsu labākajam uzbrucējam.

LSO cerību (59. pr.) turnīrā cīnījās 11 komandas no visas Latvijas, kuras tika sadalītas 3 divīzijās. Nospēlējot pirmo spēli ar Pamūšu un uzvarot to, mūsu skolas komandu iedalīja A divīzijā, kurā apvienoja 4 stiprākās komandas –Viduskurzeme, Bērzupe, Padure un Koknese. B divīzijā sacentās – Tukums, Limbaži, Antūži, Zālīte. C divīzijā bija trīs komandas – Daudavpils, Sveķi, Pamūša. Uz skolu pārvedām medaļas un čempionu kausu.

Liels paldies Izglītības iestādes administrācijai par atbalstu, sporta skolotājam Guntim Atrastam par komandas sagatavošanu un jaunajiem spotistiem par dalību.

Ļoti gaidām nākamās sacensības!

Laimdota Stepēna

skolotāja