LSO vieglatlētikas sacensības Rīgā

11.05.2023

20230511lsovieglatletika01.jpg11. maijā Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēnu komanda piedalījās Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) vieglatlētikas sacensībās, parādot lieliskus rezultātus un iegūstot daudzas godpilnas vietas.

Tāllēkšanas disciplīnā meiteņu grupā Sintija Trofimova bija izcila un pelnīti ieguva 1. veitu. Zēnu konkurencē nepārspēts palika Andrejs Latkovsks, iegūstot 1. vietu, otrs labākais rezultāts un 2.vieta bija Ervīnam Kazļenokam.

Daniilam Sviridovam izdevās iegūt 3. vietu bumbiņu mešanā.

Arī skriešanas disciplīnās mūsu skolas skolēni bija ļoti drosmīgi un startēja ar labiem rezultātiem. Andrejs Latkovskis ieguva 2. vietu 60 metru skrējienā, 200 m disciplīnā zēnu grupā Daniils Sviridovs ieguva 2. vietu, Ervīns Kazļenoks ierindojās 4. vietā. Meiteņu grupā Sintija Trofimova ieguva 2. vietu. Everts Štāls veiksmīgi noskrēja gan 200 metrus, gan 800 metrus, un 800 metru skrējienā ieguva godpilno 5. vietu, lai gan konkurence bija liela.

Jaunākais komandas dalībnieks Kārlis Lindenbergs izmēģināja veiksmi bumbiņas mešanā un parādīja lielisku izturību 200 m skrējienā, sasniedzot finiša līniju.

Lieliskā Kokneses pamatskolas – attīstības centra vieglatlētu komanda ir lepna par saviem sasniegumiem un priecājas par iegūto sacensību pieredzi!

Liels paldies Izglītības iestādes administrācijai par atbalstu, sporta skolotājam Guntim Atrastam par komandas sagatavošanu un jaunajiem sportistiem par dalību.

Ļoti gaidām nākamās sacensības!

Laimdota Stepēna

skolotāja