Nordplus projekts “We can and do together” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

20.04.2022

logo_nordplus.jpgNordplus ir Ziemeļvalstu Ministru padomes izveidota programma, kuras projekti vērsti uz sadarbības stiprināšanu starp Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, pilnveidojot iesaistīto valstu izglītības sistēmas un ieviešot tajās jauninājumus. Nordplus programma atbalsta projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu.

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā tiek realizēts Nordplus  izglītības projekts Nr. NPJR – 2020/10222 “We can and do together” (“Mēs varam un darām kopā”). No 2022.gada 19. aprīļa līdz 24.aprīlim projekta aktivitāšu ietvaros Koknesē viesojas sadarbības partneri no Alytus skolas “Vilties” Lietuvā, ar mērķi gūt jaunu pieredzi dažādu mācību metožu pielietošanā, organizējot kvalitatīvu izglītības procesu izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām, akcentējot interaktīvo materiālu izmantošanu, pedagoģiskās pieredzes un labās prakses piemēru popularizēšanu,  svešvalodu prasmju uzlabošanu un starpkultūru dialogu stiprināšanu.

2022.gada 20.aprīlī projekta sadarbības partneri Kokneses pamatskolā – attīstības centrā tikās ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieku Daini Vingri, Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāju Sarmīti Kļaviņu, viņas vietnieci Ilonu Lazdu un Aizkraukles novada Izglītības darba  speciālisti speciālās, iekļaujošās un profesionālās izglītības jautājumos Sarmīti Kruglovu, pārrunājot izglītības jomas aktualitātes Aizkraukles novadā un Latvijā.

Mobilitātes laikā paredzēti dažādi pieredzes apmaiņas pasākumi, radošas aktivitātes, iespēja apskatīt Koknesi, Aizkraukles novadu un iepazīties ar latviešu tradīcijām.

Elīna Ivanāne 20220420090749kopbilde.jpg

Nordplus projekta dalībniece