Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/olimpiska_diena_2020_mes_esam_sportina
Drukas datums: 00:27:59 29.03.2024

Olimpiskā diena 2020 “Mēs esam #SPORTIŅĀ”

21.09.2020

olimpiska_diena_afisa_ml_20200918.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs 2020.gada 18.septembrī iesaistījās Olimpiskās dienas 2020 pasākumos, kuri šogad veltīti Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai.

Popularizējot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, Skolas – centra zālē tika sapulcināti 1. – 9. klašu skolnieki, lai piedalītos Olimpiskajā rīta vingrošanā, veicot vingrojumu kompleksu “Mēs esam #SPOTRIŅĀ”, kas tika demonstrēts uz lielā ekrāna. Kopīgās aktivitātes palīdzēja bērniem izjust, kā sportojot atjaunojas enerģija un rodas prieks. Skolotāji akcentēja rīta vingrošanas nozīmi ikdienā, atgādinot, ka fiziskās aktivitātes kļūst par ceļu uz labāku veselību un ir ilgtermiņa ieguvums ikvienam.

Pēc iesildīšanās, skolēni, izmantojot demonstrētos vingrošanas elementus, varēja dejot populāru melodiju pavadījumā, kuras atskaņoja trīs dažādās valodās – latviešu, krievu un angļu. Turpinājumā visi dalībnieki iesaistījās “Jautrajās stafetēs”, demonstrējot veiklību, ātrumu un sadarbību un noslēgumā saņēma diplomu, kā pateicību par aktīvu iesaistīšanos un līdzdarbošanos “Olimpiskās dienas 2020” pasākumos.

Paldies skolotājiem Guntim Atrastam un Maijai Zeilānei par ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā un norisē!

Lai fiziskās aktivitātes ikdienā palīdz saglabāt veselību ikkatram! Dzīvo kustībā!

M. Sokolovska

Kokneses pamatskolas - attīstības centra