Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/projekts-nac-kopa-roku-roka
Drukas datums: 18:15:51 20.04.2024

Projekts "Nāc kopā, roku rokā!"

12.01.2023

fg4mop6.jpgProjekta "Nāc kopā, roku rokā!" mērķis ir iepriekš neiesaistītu jauniešu, ar ierobežotām iespējām, integrēšana Aizkraukles novada jaunatnes jomas aktivitātēs.

Tāpēc jauno gadu iesākām ar braucienu uz Aizkraukles interešu izglītības centru, kur tikāmies ar Aizkraukles novada jauniešu domes jauniešiem!
Mērķis bija iepazīties, diskutēt par pozitīvu emocionālo saskarsmi, saskatīt kopīgās un atšķirīgās lietas!
Lielākais ieguvums bija kopīgi veidotais Jauniešu 2023.gada aktivitāšu plāns!
Lai jauniešiem būtu visaptveroša informācija, pirms tam kopā izskatījām aptaujas rezultātus no Aizkraukles novada jauniešu un Kokneses pamatskola - attīstības centrs jauniešu aptaujām. Jaunieši iepazinās ar jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām, interesēm un interešu sadalījumu pa tēmām, informācijas iegūšanas kanāliem un aktivitāšu apmeklēšanas biežumu.

Lai pietiek jaudas un resursu ideju piepildījumam!

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas programmas 2022. - 2024. gada finansējuma ietvaros

Skatīt vairāk

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra @Aizkraukles Novada Interešu Izglītības Centrs