Projektu nedēļa “Vide un veselīgs dzīves veids”

31.05.2021

Maija pēdējā nedēļā, kad saulīte ar katru dienu kļūst siltāka un siltāka, un skolēnu vasaras brīvlaiks jau ir pavisam tuvu, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā katru gadu notiek projektu nedēļa. Tā ir kā pēdējais noslēguma darbs, kurš jāpaveic, lai varētu doties baudīt vasaru un krāt spēkus nākamajam mācību gadam.

2020./2021. mācību gadā kā projekta nedēļas tēma tika izvēlēta “Vide un veselīgs dzīves veids”, jo tas ir ceļš uz mūsu katra un visas sabiedrības labklājību – tā ir rūpēšanās par savu un apkārtējo veselību, aktīva dzīvesveida izvēle un saudzīga attieksme pret dabu, kas ir mūsu vislielākā bagātība.

Šī mācību gada projektu nedēļa, kura noritēja no 24. līdz 28. maijam bija īpaša, jo pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai Kokneses novadā no 2021.gada 5.maija gan mācību process skolā, gan arī projektu nedēļa notika attālināti. Skolēni iepazinās ar videi draudzīgu dzīvesveidu un veidoja plakātu – aicinājumu “Videi darīt labu ir viegli!”, uzzināja par kustību un sportisko aktivitāšu nozīmi cilvēka dzīvē un veidoja kolāžu par sportiskām aktivitātēm, noskaidroja par atkritumu ietekmi uz dabu un mūsu veselību un vāca atkritumus, iepazinās ar veselīga uztura principiem un veidoja veselīga uztura piramīdu no mājās pieejamajiem materiāliem un gatavoja veselīgu ēdienu.

Liels paldies gan visiem skolotājiem, kuri bija iesaistījušies projekta norises organizēšanā, gan skolēniem un viņu palīgiem mājās!

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top