Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/rudens_kross_lielplatone
Drukas datums: 11:47:02 29.03.2024

Rudens kross Lielplatonē

20201008_rudens_kross_lielplatone_10.jpg

2020. gada 8. oktobrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolēni brauca uz Lielplatones pamatskolu – atbalsta centru Jelgavā, lai piedalītos LSO rudens krosa sacensībās. Pirms sacensībām Latvijas Speciālās Olimpiādes Nacionālais direktors Aigars Lasis dalībniekus aicināja, savstarpēji komunicējot, ievērot distanci un parādīt savus labākos rezultātus, piedaloties skrējienos Lielplatones mežā.

Ar laba vēlējumiem dalībnieki devās rudens tērpā ieskautā meža ielokā uz skrējienu startu. Mūsu skolēni var uzvarēt! Sintija Trofimova 300 m distancē ieguva godpilno 1. vietu, Daniils Sviridovs, Santa Mitrovska 500 m distancē ieguva 2. vietu, Kristaps Ivonovs, Beāte Avotiņa 3. vietu. Vislielākais dalībnieku skaits un  konkurence bija skrējienā, kurā piedalījās Eduards Sviridovs. Sīvā cīņā Eduards  kopvērtējumā ieguva 5. vietu.

Lielplatone mūs sagaidīja ar rudenīgu drēgnumu, bet pēcpusdienā dalībniekus sveica un pavadīja mājupceļā silta saule.

Paldies organizatoriem par uzaicinājumu un iespēju piedalīties LSO Rudens krosa sacensībās, kuras noslēdza āra sporta veidu sacensības šinī sezonā.

Maija Zeilāne

Guntis Atrasts