Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/jaunumi/sportiskais_pasakums_staciju_jampadracis
Drukas datums: 12:40:58 23.04.2024

Sportiskais pasākums “Staciju jampadracis”

20201001_staciju_jampadracis_15.jpg

Saulainais rudens šogad mudina ikvienu doties laukā, lai jautrās spēlēs un rotaļās pavadītu brīvo laiku pēc mācību stundām. 2020. gada 1.oktobra pēcpusdienā Kokneses  pamatskolas – attīstības centra sporta laukumā notika pasākums “Staciju jampadracis”. Sportisko uzdevumu organizēšanā, dažādu stafešu un atrakciju sagatavošanā un vadīšanā tika iesaistīti Skolas – centra līdzpārvaldes pārstāvji, metodisko komisiju vadītāji, skolas pedagogi. Pasākumā piedalījās arī īpašie viesi – skolēnu vecāki, kuri skolēnus iepriecināja ar jautrām aktivitātēm un pārsteiguma balviņām.

Pasākumā “Staciju jampadracis” skolēniem bija iespēja piedalīties daudzveidīgās fiziskajās aktivitātēs, pilnveidojot prasmes darboties komandā. Stacijā “Misēklis” skolēnu uzdevums bija, piepūšot balonu, pārcelt  papīra glāzi no viena sola uz otru. Precizitāti un koncentrēšanās spējas nācās demonstrēt stacijā “Kendama”, kur auklā iestiprinātu plastilīna bumbiņu  bija jāiemet plastmasas pudelē. Atrakcijā “Veiklie knaģīši” nācās izņemt no pilnas ūdens bļodas krāsainas filca bumbiņas ar veļas knaģiem. Šajā uzdevumā varēja vērot komandas saliedētību.  Piedaloties stafetē skolēni demonstrēja ātrumu un veiklību.

“Staciju jampadrača” noslēgumā katra grupa saņēma dāvanu par aktīvu piedalīšanos pasākumā. Skolēniem ļoti patika sporta aktivitātes un bija prieks par nopelnītajām balvām, tāpēc ar nepacietību tiek gaidīti nākamie sportiskie pasākumi.

Maija Zeilāne

Malda Sokolovska