Ziemassvētku koncerts “Ziemas pasaka”

dsc03082.jpgKad sirsniņa cilpo ātrāk par zaķi,

Kad egles galotnē zvaigznīte mirdz,

Kad pasaule gaiša ir apsnigusi,

Kāds klauvē pie durvīm

Tik klusi…

Nāc ielaid!

Ir Ziemassvētki atnākuši!

Kokneses pamatskola – attīstības centrā Ziemassvētku koncertā “Ziemas pasaka” piedalījās visa skolas saime – gan skolēni, gan internāta un mācību priekšmetu skolotāji. Skatītāji vēroja notikumus Pasaku mežā, kurā apmaldījās Kraukšķīši – divi piparkūku vīriņi. Līdz svētku svinēšanai viņiem palīdzēja tikt Sniegbaltīte, Salatētis, vilks, Sniegavīrs un citi pasakas varoņi, kuru lomās iejutās skolotāji. Pasakas tēlu piedzīvojumi mijās ar jautrām dejām, dziesmām un akrobātikas vingrojumiem skolēnu izpildījumā.

Ziemassvētki ir brīnumu un dāvanu laiks, tāpēc koncerta izskaņā skolēni saņēma balvas par labām sekmēm mācībās, sasniegumiem sporta un citās aktivitātēs. Pateicības par sadarbību un atbalstu Skolai – centram saņēma arī skolēnu vecāki. Ziemassvētku koncerts izskanēja kā sirsnīgs sveiciens ikvienam, gaidot svētkus.

Malda Sokolovska

MK vadītāja