Ziemassvētku loterija 2021

22.12.2021

     img202112220935351-2.jpg       Kā laba tradīcija Kokneses pamatskolas – attīstības centra bibliotēkā veidojas Ziemassvētku loterija pieaugušajiem lasītājiem, kas noris otro gadu. Skolas – centra rūķu darbnīcā bija ieradies Ziemassvētku vecītis ar saviem palīgiem rūķiem, lai piedalītos un sekotu līdzi Ziemassvētku loterijas izlozes norisei.

            2021. gadā bibliotēkā bija pārreģistrēti 42 pieaugušie lasītāji, no kuriem tika izlozēti 3 laimīgie, kuri ieguva veikala “Zvaigzne ABC” dāvanu kartes. Laimīgās lozes vilka Ziemassvētku vecītis. Veikalā “Zvaigzne ABC” varēs iepirkties: Laimdota Stepēna, Maija Zeilāne un Signe Sniedze. Lai kolēģēm sirdij tīkams pirkums!

            Paldies par atbalstu direktorei Anitai, rūķiem Elitai, Sandrai, Ziemassvētku vecītim un viņa rūķu svītai!

            Mīlestības un cerību piepildītus Ziemassvētkus vēlot, bibliotēkas rūķis Aija

PASĀKUMU KALENDĀRS
back to top