Zinību dienas svinīgais pasākums Kokneses pamatskolā - attīstības centrā 2021.gada 1.septembrī

01.09.2021

20210901_101658.jpgKokneses pamatskolā - attīstības centrā 2021./2022.mācību gads sākās ar "Zinību dienas" pasākumu skolas sporta laukumā. Pie krāsainiem zīmuļiem pulcējās audzēkņi ar vecākiem un grupu audzinātājiem. Svinīgi sagaidījām devīto klasi, kuri ieveda pašus jaunākos skolēnus. Skolotāji bija sagatavojuši muzikālu apsveikumu. Aicinājumu mācīties saņēma arī Lelle Koknesē, bet viņa neprata ne lasīt, ne rakstīt. Lāčuks viņai palīdzēja saprast ko dara skolā. Pēc pirmā zvana visi devās uz pirmo audzināšanas stundu šajā mācību gadā.

Pēcpusdienā notika grupu saliedēšanas aktivitātes. Skolas pagalmā pēc fotogrāfijām bija jāatrod konkrētas vietas, kurās skolēnus gaidīja uzdevums. Paveikto darbiņu skolēni nofotografēja, tādejādi apliecinot, ka vieta atrasta un uzdevums paveikts.

Pēc jautrajām aktivitātēm – pikniks. Lielākie skolas audzēkņi palīdzēja audzinātājiem cept desiņas un gatavot maizītes. Paldies arī virtuves darbiniecēm par izpalīdzēšanu un visiem, kuri iesaistījās, lai šī diena būtu īpaša gan audzēkņiem, gan pašiem.

Agita Lindenberga

skolotāja