Pārbaudes darbs matemātikā 6.klases izglītojamiem (izglītības programmas kods 21015811)

28.04.2022

titulbildemmmatematikabernane.jpgPārbaudes darbs matemātikā 6.klases izglītojamiem

Matemātika ir pamats visam. Tā ne tikai iemāca pamatzināšanas, bet, galvenokārt, iemāca loģiski spriest, pielietot un secināt. Svarīgi ir prast informāciju ne tikai atrast, bet izdomāt, kas tajā ir svarīgākais. Matemātika iemāca saskatīt sakarības un tās izmantot.

Pārbaudes darbu matemātikā 6.klases izglītojamiem (izglītības programmas kods 21015811) sagatavoja speciālās izglītības skolotāja Dace Bernāne. Tas izstrādāts 1.semestrī plānoto matemātikas tēmu apguves līmeņa  novērtēšanai.   Darba veikšanas laikā  tiek trenēta atmiņa, domāšana un pilnveidotas patstāvīgā darba iemaņas. Pildot uzdevumus, izglītojamie var izmantot atgādnes. Pārbaudes darbā ir norādīts katrā uzdevumā maksimāli iegūstamais punktu skaits, vērtēšanas kritēriji un dota vērtējumu tabula.