Mans grāmatplaukta stāsts

28.03.2022

gramatplauktsstasts2803202201.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pedagogi latviešu valodas, literatūras un vizuālās mākslas stundās mudināja savus skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā "Mans grāmatplaukta stāsts".

Kopumā Latviešu valodas aģentūra saņēma 1090 skolēnu darbiņus gan no Latvijas skolām, gan latviešu skolām ārzemēs. Tālākai izvērtēšanai tika aizsūtīti 14 mūsu skolas skolēnu labākie literārie darbi un zīmējumi.

Liels prieks bija par saņemto pasta sūtījumu, kurā bija grāmata "Mans grāmatplaukta stāsts", pildspalva un pateicības raksts par līdzdalību radošo darbu konkursā un grāmatas "Mans grāmatplaukta stāsts" tapšanā. Krāsainajā grāmatā tika publicēti arī mūsu skolas audzēkņu Santas Mitrovskas  un Daneka Auzāna literārie darbiņi.

Paldies visiem par dalību konkursā!

Lai prieks lasīt!

Jolanta Rotkāja