Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/pasakumi/10010/vecaku_skolinas_ceturta_nodarbiba_kokneses_pamatskola__attistibas_centra
Drukas datums: 22:06:24 23.04.2024

“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

04.03.2020

vecaku_skolina.jpg“Vecāku skoliņas” ceturtā nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

Kokneses pamatskolas – attīstības centra komanda saka lielu paldies visiem vecākiem, kuri apmeklē un aktīvi iesaistās “Vecāku skoliņas” nodarbībās, lai saņemtu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērnu intelektuālo un emocionālo audzināšanu, uzvedības problēmu risināšanu, mācītos darboties kopā gan gatavojot apsveikumus, gan dodoties uz teātra izrādi.

2020. gada 4.martā plkst.16.00 Kokneses pamatskola – attīstības centrs, turpinot savstarpējo skolas un vecāku sadarbību, piedāvā visiem skolēnu vecākiem, kā arī interesentiem no Kokneses novada, apmeklēt “Vecāku skoliņas” ceturto nodarbību, kuras laikā būs iespēja tikties ar psihoterapeitu “Pusaudžu resursu centra” klīnisko vadītāju Nilu Saksu Konstantinovu, lai runātu par bērniem ar speciālām vajadzībām ģimenē un sabiedrībā, kā arī par katrā ģimenē sarežģīto pusaudžu vecumposmu.

Pieteikšanās uz “Vecāku skoliņas” nodarbību Kokneses pamatskolā – attīstības centrā zvanot pa tālruni 65129248 vai rakstot e-pastā: kiac_metodiki@inbox.lv

Inese Svence,

Kokneses pamatskolas – attīstības centra direktores vietniece metodiskajā darbā