Drukas resursa adrese: https://koknesespamatskolaac.lv/pasakumi/10520/supervizija
Drukas datums: 03:58:57 19.04.2024

Supervīzija

26.10.2020 13:00 - 16:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

supervizija_pumpurs_apraksts.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centrā IKVD īstenotā ES projekta PuMPuRS ietvaros 26.10.2020. no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 notiks  bezmaksas SUPERVĪZIJAS sesija Skolas - centra pedagoģiskajam personālam.

Supervīzijas grupā paredzēti 10 dalībnieki (speciālie pedagogi, sociālie pedagogi, pedagogu palīgi, logopēdi, metodiķi, psihologi u.c.).

Supervīzijas uzdevumi:

• Pilnveidot pedagogu kompetenci atpazīt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskus.
  • Veicināt izpratni par priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska izglītojamo sociāli emocionālajām vajadzībām.
  • Paaugstināt pedagogu pašefektivitāti, lai veicinātu izglītojamo apmierinātību un labizjūtu vispārējās izglītības iestādēs un profesionālās izglītības iestādēs.
  • Atbalstīt pedagogus apzināties savus resursus izdegšanas sindroma novēršanai, strādājot ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska izglītojamajiem.

Kokneses pamatskolas - attīstības centra pedagoģisko personālu aicinām elektroniski pieteikties supervīzijai līdz 2020.gada 01. oktobrim ŠEIT

(Dalībnieki elektroniski tiek reģistrēti supervīzijas sesijai pieteikšanās secībā, sasniedzot noteikto dalībnieku skaitu, reģistrācija tiks slēgta.)